poniedziałek, 22 lutego 2016

#Dior #J'adore #Czy #trafił #w #moje #serce?

Witam wszystkich!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kultowych perfum Dior J'adore. W swojej kolekcji posiadam wodę toaletowa. Buteleczka, którą kupiłam ma 100ml. Używam zapachu naprzemiennie z Chanel Chance od kilku miesięcy, więc mogę się rzetelnie wypowiedzieć na temat tego produktu.Cena: 
Szczerze mówiąc ceny strasznie się wahają w zależności od miejsca zakupu. Ja podam Wam ją na podstawie sklepu internetowego www.iperfumy.pl :) 420zł/100ml

Opis producenta:
J’adore to kwiatowa kompozycja zapachowa wyróżniająca się niespotykaną harmonią, symbolizująca kwintesencję kobiecości podkreśloną eleganckimi kształtami rozpoznawalnej na pierwszy rzut oka amfory. Wybitna kompozycja J’adore bardzo szybko zajęła należne jej miejsce wśród największych klasyków, a jej bogactwo otworzyło możliwości dla tworzenia kolejnych wariacji wyrażających różne natężenie emocji. Wykorzystując bogactwo kwiatowej palety zapach jest odpowiedzią na wszystkie pragnienia i oczekiwania. Obecnie J’adore istnieje w licznych wersjach od lżejszej po bardziej intensywne.

Moja opinia:
Zaczynam być wielką fanką ekskluzywnych zapachów, ponieważ są to produkty doskonałej jakości. Dior J'adore to perfumy bardzo trwałe, wystarczy lekko spryskać szyję oraz nadgarstki, a piękny zapach unosił się będzie wokół nas godzinami. Na ubraniach trzyma się jeszcze dłużej, za każdym razem kiedy założę szalik spryskany tymi perfumami czuję unoszącą się przyjemną woń. Porównując z zapachami z niżej półki, które trzeba poprawiać w ciągu dnia i buteleczka starcza na około miesiąc jest to naprawdę opłacalny zakup. Diorem będziemy cieszyć się miesiącami, gdyż wydajność jest zadowalająca. Już po pierwszym użyciu jestem zauroczona nutką zapachową, która moim zdaniem nawiązuje do kobiecości oraz elegancji:) Klasa sama w sobie, to się czuje. Zapach jest konkretny i mocny. Kojarzy mi się z kobietą sukcesu. Jak widać na załączonych zdjęciach została mi jeszcze połowa produktu, ale nie mam zamiaru się z nimi pożegnać, gdy skończę obecne opakowanie bez zastanowienia kupię kolejny flakonik. Zostaną ze mną na dłużej, ponieważ są moim ideałem na większe wyjścia. Lubię mieć pewność, że nie muszę uskuteczniać żadnych poprawek i pachnę pięknie cały czas. Używam ich również na co dzień, lecz mniejszą ilość, żeby zapach był delikatniejszy. Każdej z nas należy się odrobina luksusu i ja właśnie w taki sposób lubię się rozpieszczać.

Podsumowanie:
+trwałość
+wydajność
+bardzo kobiecy zapach
+elegancja
+wygodny klasyczny flakonik

Posiadacie w swojej kolekcji te perfumy? Jestem ciekawa Waszych opinii. 
Zapraszam do komentowania,

Buziaki ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz