wtorek, 3 listopada 2015

#new #fragrance #from #Ariana #Grande #douglas #ari

Hej:)

Dawno mnie tutaj nie było, ale miałam sporo spraw na głowie... Obiecuję, że nadrobię. Ominęło Was kilka moich nowości. Ostatnio dostałam bardzo miłą korespondencję od firmy Douglas, w związku z tym, że posiadam kartę stałego klienta i uzbierałam 450 punktów, dostałam rabat na 40 zł w ich sklepach. Będąc w centrum handlowym postanowiłam przy okazji wpaść do Douglas, bo przecież kosmetyków nigdy mało :) Mimo, że nic konkretnego akurat nie potrzebowałam, postanowiłam się rozejrzeć.

Jak zwykle bardzo miłe panie w sklepie posłużyły mi swoją pomocą oraz pokazały kilka nowości. Jedną z nich były perfumy autorstwa Ariany Grande. Usłyszałam, że cieszą się duża popularnością i zyskują dobre opinie. Jak zobaczyłam flakonik nie mogłam się im oprzeć.
Ładna okrągła buteleczka z efektownym puszkiem, bardzo ładnie prezentuje się w mojej łazience!
Do rzeczy:)

Cena: 169zł/50ml
Dostępność: Drogerie Douglas!

Moja opinia:
No i najważniejsza kwestia co z zapachem?
Przeczytałam wcześniej, że gwiazda podała główne nuty zapachowe perfum, którymi są:
piżmo, drewno i pianki marshmallow. Brzmi słodko? Rzeczywiście są słodkie, ale nie bardzo uciążliwie. Mnie osobiście podoba się ten zapach:) Wystarczy spryskać lekko szyję i możemy śmiało wyjść na kilkanaście godzin, nie martwiąc się o poprawki, ponieważ są to perfumy naprawdę trwałe. Wydajność, również jest bardzo dobra, ponieważ mają mocny zapach i nie da się wykorzystać ich zbyt dużo za jednym razem. Przy jednym z pierwszych użyć przesadziłam z ilością i czułam bardzo intensywny zapach przez kilka godzin, dlatego radzę spryskiwać się z głowa:)

Podsumowując:
Uważam, że są to perfumy godne polecenia. Kupię je ponownie, ale taki 50ml flakonik wystarczy mi na pewno na długo. Zapach jest przyjemny i całkiem słodki. Jakość oraz trwałość jak za taka cenę bardzo zadowalające. Ariana odwaliła kawał dobrej roboty:) Polecam! Bardzo, bardzo pozytywne zaskoczenie!

Używałyście już perfum tej uroczej wokalistki? :) Może znacie jakieś godne polecenia perfumy w tej granicy cenowej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz